İstanbul Rize Parsiyel Yük Taşıma

İstanbul Rize Parsiyel Yük Taşıma

İstanbul‘dan Rize merkezine ve ilçelerine; Şehirler arası nakliyat, Şehirler arası parsiyel taşımacılık, Evden ene nakliyat, Ambar, Parça Yük Taşıma, Ağır Nakliyat, Büyük ve küçük araç organizasyon hizmeti sunmaktayız.

İstanbul Rize Nakliyat Fiyatları,

İstanbul Rize Arası Parça Eşya Taşıma,

İstanbul Rize Şehirler Arası Taşımacılık,

İstanbul Rize Ambar Firmaları,

İstanbul Rize Şehirlerarası Parsiyel Yük Taşımacılığı,

İstanbul Rize Arası Nakliyat Hizmetleri,

Ambar, Parsiyel ve Lojistik Taşımacılıkta Uzman Firmamız

Özellikle yaz aylarında harekete geçen taşımacılık sektörün sezonun en yoğun zamanlarını yaşar. Beklentisi yüksek olan müşterilerin beklentilerini karşılarken kaliteli hizmet vermesi de çok önemlidir. Rize parsiyel taşımacılığı alanında faaliyetlerine devam eden firmamızda müşterileri memnun etmek en büyük hedeflerimiz arasındadır. bu nedenle de teslim edilen her malzeme firmamız sorumluluğundadır. Gerekli özen ve dikkat her malzeme için geçerlidir. Firmanız için önemli olan çimento, demir ve tuğla firmamızın parsiyel taşımacılığı ile taşınmaktadır. Farklı firmanın malzemelerinin yanında konulması sizi asla endişeye düşürmemelidir.

Kargo firmalarına firmanızın sadece küçük hacimli malzemelerini verebilirsiniz. Daha büyük hacimli ve üretime girecek ham maddenizi teslim edebilmek için kargo firması değil nakliyat firması tercih etmeniz gerekir. Rize ambar alanında sizi memnun etmeyi amaçlayan firmamıza daha büyük hacimli her türlü üretim malzemelerini teslim edebilirsiniz. Miktarı az ise her türlü malzemeniz firmamız tarafından varış noktasına hızlı ve güvenle ulaştırılacaktır. Birçok firmanın sorumluluk alamadığı bu tür mallar firmamız sorumluluğu altındadır. Güvenerek teslim edebilirsiniz.

Merkez Mh.Demokrasi Cad.Orhanlı Nakliyeciler Sitesi C Blok No:28

TUZLA / ORHANLI

TEL :  0216 394 48 13

CEP:  0544 610 41 41

CEP:  0555 896 51 42

Email : temelnakliyat@hotmail.com

Web.Mail : İnfo@temelnakliyat.com